Bio Rehab

Tato vlasová řada podporuje růst nových vlasů. Regeneruje oslabené a poškozené folikuly. Zlepšuje mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy a dlouhodobě předchází vypadávání vlasů. Také odstraňuje lupy.

Všechny tři produkty této kosmetiky v sobě mají bylinky z jedné z nejčistčích oblastí světa - Altaje a sbírají se podle lunárního kalendáře dle ověřené receptury tradiční čínské medicíny. 

Obsahují výtažky z těchto rostlin: ženšen, andělika, moruše, zázvor, dřezovec, houba lingzhi, rdesna mnohokvětá. Neobsahuje sulfáty.

Kompletní vlasovou řadou jsou tyto tři produkty: šampon, maska na vlasy a tonikum na podporu růstu vlasů.


Vlasová řada Bio Rehab


Šampon řady tianDe Bio Rehab aktivuje růst nových vlasů a dlouhodobě předchází jejich vypadávání. Pozitivně působí při problémech s lupy. 

Katalogová cena: 390,-Kč


Vlasová maska kosmetické řady tianDe Bio Rehab je doplňkem šamponu a napomáhá snadnému rosčesávání tím, že nedochází k poškozování struktury vlasů a kořínků.

Katalogová cena: 390,-Kč


Tonikum zabraňuje zvýšenému vypadávání vlasů. Pomáhá normalizovat činnost mazových žláz. Zlepšuje mikrocirkulaci krve pokožky hlavy a aktivuje dělení buněk ve vlasových folikulech.

Katalogová cena: 560,-Kč

© 2022 tianDe Praha / Odborný poradce Karin, všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky