Fytonáplasti

Tyto náplasti obsahují roslinné výtažky a esenciální oleje které fungují na principu "suché infuze". Mají výrazně hřejívý a uvolňující účinek. Napomáhají zlepšit mikrocirkulaci krve a metabolické procesy v místě aplikace. 

V nabídce tianDe máme několik druhů fytonáplastí: Jian Kang, Wutong, Yaoshen Forte, Zhui Feng Forte. Každá jednotlivá náplast se aplikuje při různých obtížích. Od nachlazení, rýmy, různých zánětů, žaludečních a střevních nevolností přes bolesti kloubů až po obtíže s močovými cestami a ledvinami. 

Obsahují bylinky z čisté oblasti Altaje.

Jeden kus náplasti si vždy dle své potřeby nastříháte na požadovanou velikost (malý proužek, čtvereček), aby správně pasoval na bolestivé místo.

Jedná se o přírodní alternativu k chemickým analgetikům.


Řada fytonáplastí tianDe


Náplasti Jian Kang se lepí při obtížích jako jsou nachlazení, rýma, záněty, žaludeční a střevní nevolnosti a bolesti kloubů. Také revmatické bolesti, migréna, bolesti zubů, ucha. Balení obsahuje 5 velkých kusů (7x10 cm) na rozstříhání na malé pásky či čtverečky dle konkrétního místa a potřeby.

Katalogová cena: 169,-Kč


Náplasti Wutong se lepí při bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů a šlach nebo při menstruačních bolestech. Překlad slova Wutong je "bolest není". Náplast obsahuje 19 aktivních složek. V balení je 5 velkých kusů (7x10 cm) na rozstříhání na malé pásky či čtverečky dle konkrétního místa a potřeby.

Katalogová cena: 169,-Kč


Fytonáplast Yaoshen Forte je účinná na záněty ledvin, močového měchýře, prostaty. Příznivě působí proti nočnímu pomočování, ledvinovým kamenům nebo stimuluje sexuální funkce. Lepí se při stresu a nespavosti. Balení obsahuje 2 velké kusy pro rozstříhání na malé pásky či tvrerečky.

Katalogová cena: 177,-Kč

© 2022 tianDe Praha / Odborný poradce Karin, všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky