Ženský program

Řešíte opakované gynekologické potíže? Nemůžete otěhotnět? Máte silnou bolestivou menstruaci?

Víte z čeho se vyrábí běžné vložky a tampony? Recyklovaný plast, průmyslové lepidlo, bělené chlórem, napuštěné aromaty..

To opravdu chcete? Přímo na svou nejintimnější sliznici v těle? NECHCETE!

Nic nového: už babky kořenářky dělaly ženám bylinkové sedací koupele.

tianDe nabízí řešení svým programem pro ženské zdraví! Nabízí slipové, menstruační i terapeutické vložky napuštěné různým množstvím bylin z čisté přírody Altaye.

Jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Obsahují fytomembránu obsahující 19/38/49 druhů bylinek, superabsorpční vrstva přeměňující tekutinu v gel a potravinářské lepidlo.


Základní nabídka


Slipové vložky s aloe vera obsahující nejmenší množství bylinek (19) jsou první, které byste měli vyzkoušet, aby si tělo na bylinky zvyklo. Nejde jen o ochranu prádla, ale dle zkušenostíi tyto vložky harmonizují hormonální systém ženy.

Katalogová cena: 161,-Kč / 20ks


Denní menstruační vložky Energie bylin Vám přinesou klid, jistotu a časem i slabší i nebolestivou menstruaci. Obsahují 38 bylinek, které příznivě působí na správný hormonální stav ženy. (V nabídce jsou noční, díky nimž budete mít klid celou noc).

Katalogová cena: 188,-Kč / 10ks


Terapeutická vložka je největší náloží bylinek (49) a aplikuje se na 24 hodin. Dle zkušeností se doporučuje používat v rámci léčebných i preventivních kůr. MULTIFUNKČNÍ - Dle zkušenosti se dá použít i jako suchý obklad na bolest v krku.

Katalogová cena: 63,-Kč

© 2022 tianDe Praha / Odborný poradce Karin, všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky